HAKKIMIZDA

Istanbul based interior design office & home works shop

TAGS Design

TAGS Design Istanbul, 2019 yılının Kasım ayında İç Mimar Sinan Taviloğlu tarafından kuruldu. Tasarım dünyasına farklı bir bakış açısı kazandırmak isteyen Taviloğlu, ilham aldığı şehirler, sokaklar ve insanlardan yola çıkarak TAGS Design’ın temellerini attı.

İlk olarak işe aydınlatma ürünleriyle başlanan yolculukta, alışılmışın dışında renkler ve malzemeleri harmanlayarak tasarım dünyasına merhaba dedi. Seramik, Cam, Porselen, Ahşap, Rattan ve Hazeran gibi malzemelerle koleksiyonlarını hazırlayan TAGS Design, daha sonra ürün yelpazesini genişletti.

2020 yılı marka için oldukça hızlı ve yenilikler peşinde koşarak ürün seçkisine mobilyayı da kattı. Ürünlerinin form ve fonksiyonunda yalın ama çarpıcı bir yaklaşım benimseyen marka, geleneksel el sanatlarını modernist bir bakış açısıyla yorumlayarak ürün yelpazesini genişletti.

İç mimari çalışmalarında eklektik, iskandinav ve bohem tarzı benimseyen TAGS Design, hassasiyet ve özveriyle tasarım dünyasına heyecan verici  mekanlar kazandırmayı hedeflemekte.

Haziran ayında ilk showroomunu Teşvikiye’de açan TAGS Design, ürünlerini müşterileriyle buluşturdu.

ICE LAMP
FIGO
BOHO LAMP

Biz

2019 yılında temelleri atılan TAGS Design, uzman ve yenilikçi bir ekiple hizmet vermektedir.

Konuşmayı başlat
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?